kto do mnie dzwonił, co polecicie ?

kto do mnie dzwonił, co polecicie ?

Pilnie żąda strony do sprawdzenia numeru telefonu z UK. Jeśli znacie taki serwis to dajcie do niego namiary. Ciągle wyświetla mi się jakiś numer na 44 i nie wiem, kto to?

100%UP

Posty: 1

 
Różnie to bywa, dlatego im czujnie się na to patrzy tym lepiej. Takie czasy, że nie cieszymy się, że ktoś dzwonił z UK tylko zastanawiajmy się, po co i kto to? Dobrze, że można sprawdzić numer telefon i wtedy wiemy czy trzeba go blokować i przekazywać dalej czy nie?

miko_poz

Posty: 11

 
U nas sprawdzamy, kto do nas dzwonił tutaj https://whocalledmeuk.co.uk. Mają dobrze rozwiniętą bazę, dlatego można tam faktycznie odnaleźć wszystko, czego szukamy.

Ukilo00

Posty: 16

 
Według mnie to takimi sprawami powinni zajmować się operatorzy komórkowi. Niestety w Polsce nic nie robią, a jeśli odbierzemy albo zadzwonimy na taki numer to czeka nas przykra niespodzianka. Nie blokują nawet takich numerów tylko znowu organizują akcje w internecie żeby uważać. Dziwne jest to wszystko jak dla mnie.

Zas

Posty: 17

 
Nigdy nie odbieram nieznanych numerów. Nie ma znaczenia czy to z Polski czy innego kraju. W ten sposób z bazy nie korzystam, a i zagrożenia dla siebie nie stwarzam.

mniszek56

Posty: 8

 
Zawsze znajdzie się sposób na to żeby wyłudzać pieniądze. Tym niezwyklej obecnie, kiedy ludzie korzystają cały czas z telefonów. Można się pomylić odbierają nie taki numer. Może to wykonać babcia albo dziecko. Kłopoty będą ogromne, bo, mimo iż to oszustwo to i tak trzeba będzie z swojej kieszeni pokryć koszty z tym związane.

BrumBrum2

Posty: 16

 
U mnie z oddzwonieniem nie ma problemów, bo nigdy tego nie robią. W ogóle nie lubię telefonów, ale w telewizji słyszałem, że jeden błąd może kosztować kilka tysięcy złotych. Dobrze, że nie mam z tym żadnych problemów.

Marti

Posty: 15