busy do Niemiec, znacie ?

busy do Niemiec, znacie ?

Czy ktoś może polecić mi z województwa pomorskiego porządną firmę, jaka oferuje przewozy do Niemiec przynajmniej 3 razy w tygodniu. Czasem jadę w różnych dniach i chciałbym korzystać z usług jednego busa.

Sarenka

Posty: 1

 
Przewozy do Niemiec są różne można jechać z kilku województw. W każdym z nich jest wielu przewoźników, którzy oferują swoje usługi. Może warto przejrzeć internet w poszukiwaniu transportu za granicę.

alitomm

Posty: 3

 
Ja wracając z zagranicy zawsze wybieram busy do Niemiec, dlatego że są wygodne i małe. Autokarem bym chyba nie przeżyła. Jeśli chodzi o firmę to polecam Ci tę stronkę https://www.beatabus.pl. Jeżdżę z nim od pół roku i jestem bardzo zadowolona. Panowie mili i spokojni, więc wszystko na plus.

Yuri20

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o przewozy do Niemiec to warto zwracać uwagę na wyposażenie busa. Ja zawsze zwracam uwagę, aby fajnie przeżyć kilkugodzinną drogę.

uluszka

Posty: 2

 
Zawsze wybieram busy do Niemiec. Jak dla mnie są to najwygodniejsze środki transportu. Autokaru nigdy nie lubiłam, niesłychanie sporo ludzi w nich zawsze jedzie i częstokroć trzeba przejechać po całym polsce, aby ich powozić.

benia

Posty: 2

 
Niezmiernie sporo wykonuje się przewozy do Niemiec busami. Ja również podróżuje busem, gdyż jest wygodny niż autokar. Jestem niezmiernie wysoka i nie mieszczą mi sie nogi pod siedzeniem. Wobec tego też mnie wszystko boli.

Zeetttt2

Posty: 16