Sklep wędkarski - sprawdzony

Sklep wędkarski - sprawdzony

Hej czy znacie jakiś dobry sklep wędkarski w Warszawie, gdzie można dostać dobrej jakości odzież?

Chodzi mi o szeroki wybór. Dzięki za zainteresowanie.

Fanatyk

Posty: 14

 
Gwoli ścisłości. Jeśli nie wychodzi się ze swoim hand made na rynek. Nikt o nich nie wie. Dlatego woblery rękodzieła trzymane w szufladach to nie jest dobra droga. Ja kilka swoich dałem, sprzedałem, teraz mogę się cieszyć renomą w małych kręgach.

KRK-Gosiaa

Posty: 20

 
Prezenty dla zapalonego wędkarza to duże ryzyko. Jak ktoś łowi na woblery to ma ich chyba pod dostatkiem?

Ja bym postawił na stołeczek rybacki:)

Dziadek

Posty: 15

 
Ja również poszukuję dobrego sklepu wędkarskiego w Warszawie. Ostatnio robiłem zakupy na http://e-garbus.pl i jestem mile zaskoczony obsługą. Towar markowy.

Sklepik

Posty: 15

 
Odpowiem ci krótko i na temat ze sterem jest tak, że im jest on większy i ustawiony bardziej poziomo, tym wobler niżej zanurkuje.

Jeśli masz cel uprawiać spinning lub trolling to szczerze polecam takie woblery ze sterem. Masz SR, DR i SDR w zależności od głębokości nurkowania.

@marcelko

Posty: 9

 
Szukaj sklepu wędkarskiego, w którym będziesz mógł dobrze się doradzić, skoro dopiero zaczynasz. Musisz mieć sprzęt dla początkujących, z innym nie ruszysz.

Sarenka

Posty: 18

 
Odpowiem ci krótko i na temat ze sterem jest tak, że im jest on większy i ustawiony bardziej poziomo, tym wobler niżej zanurkuje.

Jeśli masz zamiar uprawiać spinning lub trolling to szczerze polecam takie woblery ze sterem. Masz SR, DR i SDR w zależności od głębokości nurkowania.

Limwe45

Posty: 19

 
Kiedy zaczynałem łowić też miałem sporo dylematów i niejasności. Teraz na przykład nie używam niczego z przereklamowanych gadżetów. Wolę swoje woblery rękodzieła. Dobrze sobie z nimi radzę.

basia656

Posty: 22