Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne na wymiar

Cześć, w jaki sposób podejmowaliście decyzję o zamówieniu mebli na wymiar? Na czym powinienem się skupić? Jak ocenić dobrze wykonawcę? Czy teraz ludzie normalnie robią meble, czy trzeba w nieskończoność czekać? Wszystkie wskazówki mile widziane.

Kitas

Posty: 1

 
Kuchnia tylko na zamówienie, inaczej nie ogarniesz. W małej kuchni to na literę L, jak pójdziesz i z górną zabudową to zyskasz naprawdę dużo możliwości organizacyjnych.

Zlomex

Posty: 10

 
Potwierdzam, bezpłatne konsultacje obowiązują, więc możesz zajrzeć bez problemu.

Marynek56

Posty: 18

 
Mocno się w ostatnich latach poprawiły systemy organizacji w meblach. Jak masz dzieci to też uwzględnij odpowiednie zabezpieczenia, bo ludzie o tym podobno często zapominają.

Yuri20 

Posty: 5

 
Akurat im wychodzą dobrze szafy z lustrami, nie są jakieś przesadzone i tandetne. A to już sztuka. Trzeba niestety dokładnie ocenić dotychczasowe realizacje, żeby nie wejść na minę.

Kasiulak23

Posty: 16

 
Ciekawa galeria. Zobaczyłem akurat rozwiązanie, które bardzo mi się podoba i pewnie umówię się niedługo na konsultacje. Dzięki.

deksta84

Posty: 8

 
Zostawiam kilka ciekawych inspiracji na meble kuchenne https://lowen.pl/galeria-kuchnie-na-wymiar//. Z jednej skorzystałem, z tej klasycznej szarej z czarnym blatem. Blat oddzielnie przylega do okna, bardzo fajnie się robi wszystko. Zawsze można spojrzeć na zieleń z kuchni, w ogóle przyjemniej się przyrządza posiłki w takim układzie. Mam dość dużą kuchnię i naprawdę się postarali z wykończeniem mebli. Czysty unikat. I nie patrz na wydatek za bardzo, bo meble wchodzą w wartość nieruchomości od razu. Każdy projektant Ci to wytłumaczy. Warto nawet więcej wybulić za super materiały, żeby przy ewentualnej sprzedaży mieszkania szybciej poszło.

warter88

Posty: 14

 
No właśnie też zauważyłam, że ludzie na potęgę teraz remonty robią. Więcej czasu wolnego i się człowiek chwyta zaległych projektów prawdopodobnie. Nie wiem, jak to wyjaśnić.

labuh

Posty: 3