Surowce kosmetyczne

Surowce kosmetyczne

Hej dziewczyny, może któraś z was ma jakieś swoje sprawdzone hydrolaty? Sporo się naczytałam o nich, wiele osób sobie chwali ich stosowanie i tak się zastanawiam czy też po nie sięgnąć, tylko samej trudno mi zdecydować, bo nie wiem jakie marki się ewentualnie sprawdzą, jakie produkty są dobre jakościowo.

Hoteowo24h

Posty: 1

 
Co do hydrolatów a tego czy cera jest sucha czy tłusta to faktycznie warto sprawdzić działanie konkretnych produktów. Rośliny maja różne właściwości i tak naprawdę od tego zależy jak hydrolat będzie działał na daną osobę więc warto sprawdzić jego właściwości.

batmann

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o moje doświadczenia z produktami kosmetycznymi to ja osobiście widzę np. bardzo dużą różnicę jeśli chodzi o produkty, które są pochodzenia naturalnego a chemicznego, przede wszystkim cera dużo mniej jest narażona na podrażnienia.

Posty: 10

 
Okazuje się, że faktycznie natura daje nam tyle opcji jeśli chodzi o możliwości kosmetyczne, że warto z tego wszystkiego korzystać. Ja już długi czas mam za sobą różne dziwne próby i potwierdzam, że z naturalnych kosmetyków wiele można wyciągnąć.

dominikk5

Posty: 6

 
Osobiste moje doświadczenia z hydrolatami są pozytywne, często stosuje jako element oczyszczania twarzy, po peelingu czy zamiast toniku przed nałożeniem kremu. Natomiast wiem, że tych różnych produktów jest sporo i zapachy są różne więc tak naprawdę każdy musi wybrać to co jemu będzie faktycznie w 100% odpowiadało.

Wacław

Posty: 8

 
Stosuje hydrolaty jako tonik i przed nałożeniem kremu, dla mnie super i zapach nawet jeśli faktycznie jest czasami intensywny to jednak zawsze jest naturalny więc tak naprawdę nie powinien przeszkadzać.

Julian

Posty: 2

 
Olejki naturalne to bardzo często opcja dobra do pielęgnacji włosów. Stosowałam różne dziwne odżywki, a dopiero naturalne olejki były w stanie na tyle odżywić mi zniszczone włosy, że ponownie odzyskały blask.

alujas

Posty: 5

 
Z takich propozycji, po które warto sięgnąć to na pewno hydrolaty i oleje roślinne, które nie mają konserwantów i chemicznych dodatków. Jeśli takie uda Ci się znaleźć to warto kupić, bo wtedy możesz liczyć na taki produkt, który będzie miał dobre właściwości i nie będzie powodował podrażnień.

Annnna1

Posty: 3

 
Ja mam za sobą bardzo długie zmagania z tłustą cerą, trądzikiem i dopiero od jakiegoś czasu znajoma mi poleciła z oferty https://naturareceptura.pl/ hydrolat rozmarynowy bio 50 ml i świetnie sobie z tymi moimi problemami radzi, skóra oczyszczona, gruczoły łojowe jakoś można powiedzieć, że utemperowane.

bertys

Posty: 8

 
Spośród naturalnych produktów ja osobiście najchętniej sięgam po różne olejki, które świetnie sprawdzają się w pielęgnacji włosów czy skóry. Dodatkowo to czysta natura, więc nie trzeba się ich obawiać.

Miki

Posty: 3