paznokcie hybrydowe kraków, poleci ktoś ?

paznokcie hybrydowe kraków, poleci ktoś ?

Hej kochane. Będę robić pierwszy raz hybrydy i w ogóle nie mam pojęcia, gdzie udać się na manicure w Krakowie :(

Jarko445

Posty: 4

 
Jak trafisz na coś ekstra, to daj znać. W grudniu szykuje mi się wesele i wiadomo, będę potrzebowała profesjonalnego manicure. Mam nadzieję, że do tej pory znajdę coś sprawdzonego w Krakowie.

szablonyallegro

Posty: 5

 
Próbowałam zrobić sama paznokcie hybrydowe, niemniej jednak to był pierwszy i ostatni raz :) Raduję się, iż w Krakowie nie mamy salonów z mega wygórowanymi cenami i nie muszę oszczędzać, robiąc manicure sama :) Naprawdę konkretna porażka. Nie polecam :D

Antekkk

Posty: 3

 
Ja robiłam i nie wyszło źle, ale jeśli chodzi o jakieś faktycznie ciekawe stylizacje, to nie ma mowy :) Od czasu do czasu korzystam z manicure w Krakowie i chwalę sobie kilka salonów, bowiem nie ma w nich kolejek, nie jest drogo, a jeśli chodzi o sposoby, to stylistki mają ich pełno w swoich głowach, ale bez wątpienia liczą się z moim zdaniem :)

aplay99

Posty: 22

 
Super miejsce, jeżeli chodzi o robienie paznokci hybrydowych https://salonmagja.pl/. Polecam ten salon w Krakowie, albowiem chodzę tam od roku systematycznie i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, żebym była niezadowolona. Polecam.

transerwis

Posty: 31

 
Osobiście dopiero od jakiegoś czasu korzystam z manicure w salonie, ale powiem szczerze, że jakość, jeżeli chodzi o Kraków to jest naprawdę różna. Można naciąć się na pseudo stylistkę, ale zarówno odnaleźć prawdziwego mistrza w własnej dziedzinie :) Testuję. Jak tylko znajdę sprawdzoną ofertę, na pewno się odezwę.

johncena67

Posty: 17

 
Ja robiłam i nie wyszło źle, ale jeśli chodzi o jakieś naprawdę ciekawe stylizacje, to nie ma mowy :) Od czasu do czasu korzystam z manicure w Krakowie i chwalę sobie kilka salonów, ponieważ nie ma w nich kolejek, nie jest drogo, a jeśli chodzi o pomysły, to stylistki mają ich pełno w swoich głowach, ale oczywiście liczą się z moim zdaniem :)

Appell

Posty: 19

 
Jak długo utrzymały wam się najdłużej paznokcie hybrydowe? Chcę wybrać salon w Krakowie, w którym robią paznokcie naprawdę fachowo i tak, jak piszą, iż utrzymują się ponad dwa tygodnie.

johny11

Posty: 27

 
Jak długo utrzymały wam się najdłużej paznokcie hybrydowe? Chcę wybrać salon w Krakowie, w którym robią paznokcie naprawdę profesjonalnie i tak, jak piszą, że utrzymują się ponad dwa tygodnie.

Buła

Posty: 11